fbpx

Tailia Leer

Psühholoog

tailia@vkkeskus.ee

tailia leer psühholoog

Tutvustus:

Psühholoogia on teadus, mis on otseselt seotud meie heaolu ja vaimse tervisega. Minu jaoks on tähtis pakkuda inimestele võimalusi leida enda jaoks uusi viise toetamaks enda toimetulekut mistahes olukorras.

Akadeemiline tee ja saavutused:

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli bakalaureuse kraadi psühholoogias. Olen ka väljakoolitatud Vaimse Tervise lektor ning läbinud muid koolitusi näiteks “Stressiga seotud psüühikahäired” ja KIVA (Kiusamisevaba Kooli baaskoolitus). Need koolitused on andnud mulle laialdased teadmised ja oskused, mis toetavad minu professionaalsust.

Valdkonnad, kus saan aidata:

Vaimse tervise toetamine, liigse ärevusega toimetulek, muremõtete märkamine ja vaidlustamine, suhtlemisoskused, kohalolu praktiseerimine. Need on alad, kus tunnen end eriti pädevana ja kus saan oma oskusi kõige paremini rakendada.

Varasem töökogemus, mis toetab tänast tööd:

Olen olnud nõustaja Lahendus.net portaalis ja töötanud pea aasta aega haridussüsteemis koolipsühholoogina. Need kogemused on andnud mulle vajalikud praktilised teadmised ja oskused, mida ma oma igapäevatöös kasutan.

Kuidas leian elus tasakaalu?

Kui tunnen, et minu vaimne tervis vajab rohkem tuge, pööran suurt tähelepanu minu baasvajadustele: toitumine, liikumine ja uni. See tundub küll lihtne, aga on väga tõhus viis ennast toetamaks.

Loe lähemalt psühholoogilise nõustamise kohta siin ja laste psühholoogist siin või broneeri aeg.

TEENUSELE REGISTREERIMINE

Otepää teenustele on võimalik registreerida