fbpx

TUNNUSTUSED

Varajase Kaasamise Keskus omab ISO 9001:2015 kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaati. ISO sertifikaat

ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteem on kogu maailmas aktsepteeritud kvaliteedijuhtimissüsteemi vorm, mis näeb ette klientide rahulolu suurendamise, vastates klientide ootustele, vajadustele ja regulatiivsetele nõuetele. See määrab kvaliteedijuhtimissüsteemi tingimused paljudes punktides alates organisatsiooni organisatsioonilisest struktuurist kuni klientide rahulolu tasemeni, alates kogutud andmete analüüsist kuni protsesside tõhusa juhtimiseni, siseaudititest kuni toote kujundamiseni, ostmisest müügini.

Varajase Kaasamise Keskus OÜ on jõudnud kahel korral Äripäev AS Gaselli TOP ettevõtete hulka.

Gasell on kiiresti kasvanud ettevõte, kes on kasvatanud viimase kolme aasta jooksul käivet ja kasumit vähemalt 50%. Igal aastal jõuab Gaselli TOPi edetabelitesse umbes 1000 kiiresti arenevat ettevõtet.

Varajase Kaasamise Keskust tunnustati Vastutustundliku Ettevõtluse Sertifikaadiga ning hõbetaseme kvaliteedimärgisega.

Peame oluliseks jätkusuutlikku arengut ja teeme järjekindlalt mitmekülgseid pingutusi positiivse mõju suurendamiseks ümbritsevale elukeskkonnale.

Varajase Kaasamise Keskus on jõudnud 2020 ja 2021 aastal Äripäeva TOP ettevõtete hulka Valgamaal.

Äripäev kogub regulaarselt ettevõtete majandusandmeid ja koostab nende põhjal edukamate edetabeleid.

Varajase Kaasamise Keskus pävis usaldusväärse ettevõtte märgise.

Märgise pälvinud ettevõtte krediidihinnang on viimase aasta jooksul olnud järjepidevalt hea. See tähendab, et puuduvad võlad riigi ning koostööpartnerite ees, ettevõtte majandusaasta aruanded ja maksudeklaratsioonid on esitatud õigeaegselt, majandusnäitajad on head ning ettevõtte taust korras.