fbpx

Pühajärve tee Kodu

Meie Otepää keskuse majas on hubane 3. korruse korter, mis pakub võrratut vaadet Otepääle ja majutab oma hubastes ruumides kuni 4 inimest.

Tutvustus

Korter on avar ja valgusküllane ja asub otse Otepää linna südames, Pühajärve tee 1.
Kolmas korrus, millele pääseb ligi omaette sissepääsu kaudu, pakub privaatsust ja mugavust kõigile külastajatele. Meie kinnises õuelalas saate nautida rahu ja turvalisust, mida otsite. Korteris on kaks magamistuba, mahutades kokku kuni 4 inimest, pakkudes piisavalt ruumi kõigile. Kööginurgas on kõik vajalik ise toidu valmistamiseks: külmkapp, pliit, kraanikauss, nõud ja veekeetja. Avaras puhkeruumis saab lõõgastuda päeva lõpus, ja laste rõõmuks on meil mängunurk. Kõik vajalik, alates voodipesust ja rätikutest kuni WIFI-ühenduseni, on teie mugavuse tagamiseks olemas. Korteri läheduses leidub mitmeid matkaradasid, mis kutsuvad avastama Otepää kaunist loodust. Lisaks on Pühajärv vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel, pakkudes suurepäraseid võimalusi vaba aja veetmiseks.
Lisaväärtusena asuvad korteri lähedal Otepää Seikluspark, Tehvandi Spordikeskus ja Otepää Looduspark, mis pakuvad tegevusi igale maitsele ja vanusele. Talvisel hooajal saate nautida suusatamist ja lumelauasõitu, samal ajal kui suvel kutsuvad piirkonna rajad ja järved matkama, rattaga sõitma ja veesporti harrastama.
Korteri asukoht on ideaalne ka erinevate sündmuste (muusikafestivalide ja spordivõistluste) külastajatele. Läheduses leidub suurepäraseid söögikohti, kus saate maitsta kohalikku kööki.
Tere tulemast Pühajärve tee koju – Teie ideaalne peatuspaik Otepää avastamiseks!
HIND

Hind 4-le ööbijale üheks ööks on aprilli kuus vaid 100€.

Muudel juhtudel hind varieerub olenevalt ööbijate arvust ja ööbitud ööpäevadest.

MAJUTUSE RENTIMINE

Majutuse osas võta ühendust