fbpx

PSÜHHOLOOG LAPSELE

MILLAL PÖÖRDUDA

Psühholoogilise nõustamise eesmärk on aidata kaasa laste ja perede suhte-, kasvatus- ja käitumisprobleemide lahendamisele ja trauma tagajärgedega toimetulemisele.

Peamised põhjused pöördumiseks:

  • Su lapsel on käitumisraskused;
  • Su lapsel on hirmud ja/või ärevus;
  • Su laps on agressiivne või ebakindel;
  • Su lapsel on probleemid koolis ja suhetes;
  • Su laps on kokku puutunud koolikiusamisega;
  • Su lapsel on õpiraskused ja probleeme koolikohustuse täitmisega;
  • Su last on mõjutanud traumaatilised sündmused;
  • Sa vajad abi lapse kasvatusküsimustes;
  • Sa tahaksid arutleda pere ja/või paarisuhte teemal.
SPETSIALIST

Tartus

Katrin Veere. Katrin (peretarepeut ning PREP paarisuhte koolitaja) soovib oma töös toetada peresid nende arengu väljakutsetes, et raskused ei paneks kannatama ja ei lõhuks peresid, vaid viiksid nauditavamate suhete ja läheduse kogemuseni. Katrin teeb vastuvõtte nii Tartus kui Otepääl.

Laura-Liis Hanikat. Laura-Liis on lõpetanud Tartu Ülikoolis psüholoogi bakalaureuse õppe ning hetkel on lõpetamas magistriõpinguid Tartu Ülikoolis, kliinilise psühholoogia suunal. Laura-Liis on läbinud sissejuhatava kursuse kognitiiv-käitumisteraapias ning tööalaselt inimestega kokku puutunud nii hariduslikus, kliinilises kui ka nõustamise kontekstis.

Otepääl

Liis Jürioja. Liis omab pikka kogemust psühholoogina olles töötanud rehabilitatsioonimeeskonnas, kooli tugimeeskonnas ja koolivälise nõustamismeeskonna koosseisus ning tema tugevaks küljeks on haridussüsteemi laiapõhjaline tundmine.

Tailia Leer. Tailia on lõpetanud Tartu Ülikoolis psühholoogia bakalaureuse ning töötanud haridussüsteemis koolipsühholoogina. Tailia jaoks on tähtis pakkuda inimestele võimalusi leida enda jaoks uusi viise toetamaks enda toimetulekut mistahes olukorras.

Katre Kuusk (psühholoogi assistent). Katre on omandanud Tartu Ülikoolis psühholoogia bakalaureusekraadi ning Tallinna Ülikoolis looma-inimese interaktsioonide mikrokraadi. Katre soovib olla toeks inimestele, kellele valmistab raskusi oma emotsioonide ja tunnetega toimetulek.

K.Veere

L.Jürioja

L-L.Hanikat

TOIMUMINE

Laste psühholoog võtab vastu nii Tartus (Riia 22b-05) kui Otepääl (Pühajärve tee 1).

Nõustame vajadusel ka kaugnõustamisel telefoni ja Skype vms teel.

KESTUS

Nõustamise (nii individuaalse kui perenõustamise) kestus on 45-90 minutit.

Nõustamiskordade arv sõltub probleemi raskusest ja ulatusest. Mõnikord piisab ühest konsultatsioonist, vahel aga kujuneb nõustamise protsess kuudepikkusteks kohtumisteks.

HIND
Teenus
kuni 45min
kuni 90min
Psühholoog-nõustaja (esmane vastuvõtt)
40
65
Psüholoog-nõustaja (korduv vastuvõtt)
35
60
Psühholoog-terapeut (esimane vastuvõtt)
60
90
Psühholoog-terapeut (korduv vastuvõtt)
55
80

Teenus on tasuta, kui laps on suunatud Sotsiaalkindlustusameti poolt sotsiaalsele rehabilitatsioonile. /loe lähemalt/


* Kui tühistate vastuvõtuaja vähem kui 24 tundi enne teenuse osutamiseks kokkulepitud aega või Te ei jõua vastuvõtule, on Varajase Kaasamise Keskusel õigus küsida mitteilmumise tasu vastavalt kehtivale hinnakirjale.

TEENUSELE REGISTREERIMINE

Tartu teenustele on võimalik registreerida

Otepää teenustele on võimalik registreerida