fbpx

PSÜHHOLOOGILINE NÕUSTAMINE

MILLAL PÖÖRDUDA

Nõustamise eesmärk on parandada inimeste heaolu, leevendada pingeid, lahendada kriise ja probleeme, konflikte inimeste ja gruppide vahel; samuti edendada inimese iseseisvust probleemide lahendamisel. Nõustamiste eesmärk on psühholoogilise toimetuleku säilitamine ja/või parandamine.

Koostöös kliendi ja/või tema lähedastega selgitatakse välja probleemsed valdkonnad, arenguvajadused, olemasolevad ja vajalikud lisaressursid, analüüsitakse olukorda ning koostatakse edasine tegevuskava. Nõustamiste käigus õpetatakse ja harjutatakse toimetulekut toetavaid ja parandavaid võtteid. Vajadusel suunatakse teistele teenustele.

SPETSIALIST

Katrin Veere. Katrin (peretarepeut (superveeritav), perenõustaja ning PREP paarisuhte koolitaja) soovib oma töös toetada peresid nende arengu väljakutsetes, et raskused ei paneks kannatama ja ei lõhuks peresid, vaid viiksid nauditavamate suhete ja läheduse kogemuseni.

Ada Urm. Ada omab pikka kogemust koolipsühholoogina (koolipsühholoog tase 7), mis on endas hõlmanud nii individuaalset kui grupitööd, pere ja võrgustiku nõustamist, laste arengu hindamist.

Liis Jürioja. Liis omab pikka kogemust rehabilitatsioonimeeskonnas, kooli tugimeeskonnas ja koolivälise nõustamismeeskonna koosseisus ning tema tugevaks küljeks on haridussüsteemi laiapõhjaline tundmine.

Laura-Liis Hanikat. Laura-Liis on lõpetanud Tartu Ülikoolis psüholoogi bakalaureuse õppe ning hetkel on lõpetamas magistriõpinguid Tartu Ülikoolis, kliinilise psühholoogia suunal. Laura-Liis on läbinud sissejuhatava kursuse kognitiiv-käitumisteraapias ning tööalaselt inimestega kokku puutunud nii hariduslikus, kliinilises kui ka nõustamise kontekstis.

K.Veere

A.Urm

L.Jürioja

L-L.Hanikat

TOIMUMINE

Psühholoogiline nõustamine Tartus (Riia 22b-05) ja Otepääl (Pühajärve tee 1).

Nõustame vajadusel ka kaugnõustamisel telefoni ja Skype vms teel.

KESTUS

Nõustamise (nii individuaalse kui perenõustamise) kestus on 45-90 minutit.

Nõustamiskordade arv sõltub probleemi raskusest ja ulatusest. Mõnikord piisab ühest konsultatsioonist, vahel aga kujuneb nõustamise protsess kuudepikkusteks kohtumisteks.

HIND

Esmane vastuvõtt (kuni 45min) – 40 eurot

Korduv vastuvõtt (kuni 45min) – 35 eurot

Esmane vastuvõtt (kuni 90min) – 65 eurot

Korduv vastuvõtt (kuni 90min) – 60 eurot

Teenus on tasuta, kui täiskasvanu on suunatud Sotsiaalkindlustusameti poolt sotsiaalsele rehabilitatsioonile. /loe lähemalt/

Teenus on tasuta täiskasvanud tööealisele inimesele, keda on suunatud Töötukassa poolt tööalasele rehabilitatsioonile ja leitud on psühholoogi individuaalteenuse või psühholoogi pereteenuse vajalikkus. /loe lähemalt/


* Kui tühistate vastuvõtuaja vähem kui 24 tundi enne teenuse osutamiseks kokkulepitud aega või Te ei jõua vastuvõtule, on Varajase Kaasamise Keskusel õigus küsida mitteilmumise tasu vastavalt kehtivale hinnakirjale.

VÕTA ÜHENDUST