fbpx

MEESKOND

Liina Lokko

Juhatuse liige

liina@vkkeskus.ee

loe edasi

Ave Saaber

Büroo juht  ja raamatupidaja

ave@vkkeskus.ee

5162665

loe edasi

Katriin Sepp

Kvaliteedi- ja personalispetsialist

katriin@vkkeskus.ee

53974514

loe edasi

Kerli Deede

Otepää reh.meeskonna juht ja füsioterapeut

kerli@vkkeskus.ee

57501232

loe edasi

Kadri Matt

Tartu kabineti koordinaator

turundusassistent

kabinet@vkkeskus.ee

58876144

Piret Madisson

Otepää keskuse teenuste koordinaator

info@vkkeskus.ee

53338395

loe edasi

Kadri Markvart

Tartu kabineti meeskonna juht

Eripedagoog

kadri@vkkeskus.ee

loe edasi

Anne Laan

Tugiteenuste koordinaator

tel. 53333110

tugiisik1@gmail.com

Gerli Turm

Sotsiaaltöötaja

gerli@vkkeskus.ee

58830753

loe edasi

Laura Vuks

Sotsiaaltöötaja

laura@vkkeskus.ee

58512542

loe edasi

Kati Helmeste-Riet

Eripedagoog

kati@vkkeskus.ee

loe edasi

Jette Numa

Logopeed ja eripedagoog

jette@vkkeskus.ee

loe edasi

Helena Veike

Eripedagoog

helena@vkkeskus.ee

loe edasi

Helen Turmann

Eripedagoog

helen@vkkeskus.ee

Lapsehoolduspuhkusel

loe edasi

Katrin Veere

Psühholoog ja pereterapeut

katrin@vkkeskus.ee

loe edasi

Laura-Liis Hanikat

Psühholoog

laura-liis@vkkeskus.ee

Victoria Mägi

Psühholoog

victoria@vkkeskus.ee

Liis Jürioja

Psühholoog

liis@vkkeskus.ee

Lapsehoolduspuhkusel

loe edasi

Tailia Leer

Psühholoog

tailia@vkkeskus.ee

loe edasi

Katre Kuusk

Psühholoogi assistent

katrekuusk@vkkeskus.ee

loe edasi

Maris Annus

Loovterapeut ja lapsevanemate nõustaja

maris@vkkeskus.ee

loe edasi

Pille Pattak

Loovterapeut

pille@vkkeskus.ee

 loe edasi

Lembi Koort

Lapsehoidja

loe edasi

Age Leenurm

Lapsehoidja

loe edasi

Ilona Peipsi – puhastusteenindaja