fbpx

Pille Pattak

Loovterapeut

pille@vkkeskus.ee

Kunst väljendus ja suhtlusviisina köitis mind juba lapsena. Õpetajana ise kunstitunde andes märkasin, kuidas loominguline tegevus võib olla noortele vahendiks emotsioonidega toime tulemisel. See ajendaski mind edasi õppima kunstiteraapiat, et pakkuda teadlikumalt tuge läbi kunstiliste tegevuste. Usun, et meis on alati peidus midagi, mida me veel ei tea. Kunst aitab muuta nähtamatu nähtavaks ja kunstiterapeudina soovin olla selles protsessis toetavaks kaaslaseks. Oma töös lähtun lahenduskesksest lähenemisest ja seon omavahel erinevaid kunstiteraapia harjutusi ja tehnikaid, mis on mängulised ja eneseavastust pakkuvad.

Olen lõpetanud TLÜ (MA) käsitöö õpetaja eriala ja töötanud 25 aastat erivajadustega lastega, andes neile käsitöö ja ka kunsti tunde. 2023 jaan lõpetasin TLÜ kunstiteraapia (MSc) eriala. Minu üheks hobiks on olnud nukkude valmistamine ja kasutan nukumeetodit ka oma töös kunstiterapeudina.

Mind ennast hoiab tasakaalus loodus ja loovad tegevused. Armastan matkata, aias toimetada, keraamikat teha. Ammutan jõudu taimedega kangaste ja lõngade värvimise ja taimetrüki tegemisega, kus on olulised vanavanematelt saadud tarkused ja kogemused.

Loe lähemalt loovteraapia teenusest siin või broneeri aeg.

TEENUSELE REGISTREERIMINE

Otepää teenustele on võimalik registreerida