fbpx

Kati Helmeste-Riet

Eripedagoog

kati@vkkeskus.ee

Kati Helmeste-Riet eripedagoog

Laste ja noortega töö on põnev. Ükski päev ei ole samasugune ning see, mida need särasilmad mulle igapäevaselt suudavad õpetada, on ääretult tänuväärne. Töö eripedagoogina pakub just minule sobivalt ägedaid väljakutseid. Igapäevaselt on võimalik lahendada nii rõõme kui ka muresid, kuulata, õpetada, juhendada või hoopis koos teha ning mängida. Mulle tohutult meeldib, et minu tööd on võimalik teha mänguliselt.

Minu arvates on iga hariduse osa oluline, kuid kui peaks midagi eriliselt välja tooma, siis haridustee algus on justkui tugev vundament, mis on kõige alus ja selles kujundatav õpiharjumus aitab järgmistes hariduse etappides hästi hakkama saada. Järjepidev õppimine kindlasti muudab iga spetsialisti veelgi professionaalsemaks ja ajaga ning uute suundadega pidevalt kursis olemine annab hea võimaluse oma õpilasi veelgi paremini toetada ning suunata. Just sellepärast meeldib mulle pidevalt end täiendada ja õppida midagi uut!

Oma vaimu hoian virgena perega aega veetes, reisides ja looduses käies. Mõnusat kosutust pakub pere pisikeses mänguasjapoes töötamine. Seal saan samuti nõustada vanemaid ja leida huvitavaid lahendusi laste kodusteks toimetusteks.

Loe lähemalt eripedagoogi teenuse kohta siin või broneeri aeg.

TEENUSELE REGISTREERIMINE

Tartu teenustele on võimalik registreerida