fbpx

Maris Annus

Loovterapeut

Lapsevanemate nõustamine

maris@vkkeskus.ee

“Sa oled palju kordi julgem ja targem, kui sa arvad ja palju tugevam, kui sa endale tundud.” Karupoeg Puhh.

maris annus loovteraapia

Tutvustus:

Minu kirg on loomingulisus ja mulle meeldib loovate tegevuste kaudu toetada klientide arengut. Püüan olla kaaslane teel, kes usub, innustab ja julgustab, aidates inimestel end tunda täisväärtuslikena ja leida üles oma oskused ja anded, mis aitavad luua väärtust nii isiklikus elus kui ka ühiskonnas laiemalt.

Akadeemiline tee ja saavutused:

Olen omandanud eripedagoogika bakalaureusekraadi Tartu Ülikoolist ja visuaalkunstiteraapia magistrikraadi Tallinna Ülikoolist. Pean haridust oluliseks vahendiks oma professionaalsuse toetamisel ja arendamisel.

Valdkonnad, kus saan aidata:

Olen spetsialiseerunud loominguliste tegevuste kaudu toetama igas eas inimesi, eriti naudin tööd väikelastega. Pakun nõustamist lapsevanematele, kuidas toime tulla erinevate väljakutsetega laste kasvatamises.

Varasem töökogemus, mis toetab tänast tööd:

Olen töötanud Tartu Ülikooli Kliinikumi psühhiaatriakliinikus ja Tartu Herbert Masingu Koolis, mis on andnud mulle vajaliku kogemuse ja kindlustunde oma praeguses töös.

Kuidas leian elus tasakaalu?

Leian tasakaalu perest, loodusest, loomingulistest tegevustest, headest sõpradest, teatrist ja muusikast. Need tegevused aitavad mul hoida oma vaimset tervist.

Loe lähemalt loovteraapia teenusest siin ja lapsevanemate nõustamise kohta siin või broneeri aeg.

TEENUSELE REGISTREERIMINE

Tartu teenustele on võimalik registreerida