fbpx

Helena Veike

Eripedagoog

helena@vkkeskus.ee

Helena veike eripedagoog

Tutvustus:

Minu valik eripedagoogikaks kujunes soovist töötada laste ja noortega, ühendades sellega minu huvid ja väärtused. Hindan eripedagoogi töö vaheldusrikkust ja pidevaid väljakutseid, mis panevad mind pidevalt uusi lahendusi otsima.

Akadeemiline tee ja saavutused:

Olen lõpetanud Tartu Ülikoolis eripedagoogika magistriõppe. Akadeemiline haridus on andnud mulle tugeva teoreetilise baasi, kuid kõige enam olen õppinud reaalselt töötades lasteaias ja koolis. Iga juhtum on ainulaadne ja nõuab pidevat enesetäiendamist ja koostööd teiste spetsialistidega.

Valdkonnad, kus saan aidata:

Minu tugevaim ala on töö 1.-9. klassi õpilastega. Alates 2017. aastast olen töötanud eripedagoogina/õpiabi õpetajana just selles vanusegrupis, mis on andnud mulle rohkelt kogemusi ja kindlustunnet.

Varasem töökogemus, mis toetab tänast tööd:

Töötasin kolm aastat lasteaias sobitusrühma õpetajana ja seejärel asusin tööle kooli, kus jätkan tänaseni. Seega on mul kogemusi nii lasteaialaste kui ka kooliõpilastega, mis rikastavad minu praegust tööd.

Kuidas leian elus tasakaalu?

Pärast suhtlemisrohket päeva on mul vaja aega iseendale. Kunst, liikumine ja sõpradega suhtlemine aitavad mul end laadida – kuulan muusikat, loen, joonistan ja maalin või teen sporti. Mõnikord jagangi oma mõtteid ja tundeid lähedaste sõprade või terapeudiga.

Loe lähemalt eripedagoogi teenuse kohta siin või broneeri aeg.

TEENUSELE REGISTREERIMINE

Tartu teenustele on võimalik registreerida