fbpx

Katrin Veere

Psühholoog

Pereterapeut

PREP paarisuhte koolitaja

katrin@vkkeskus.ee

katrin veere

Tutvustus:

Olen lõpetanud Tartu Ülikoolis psühholoogia magistriõpingud. Psühholoogia on minu teiseks erialaks, varasemalt olen õppinud ja töötanud hambaarst-ortodondina. Minu pikaajaline töökogemus laste ja peredega ortodondina äratas huvi laste psühholoogilise arengu ja lapsevanemate toetamise vastu. Olen olnud abielus 27 aastat, meil on 4 last ja oleme abikaasaga läbinud erinevaid paarisuhte kursusi, mis on aidanud parandada meievahelist suhtlemist.

Akadeemiline tee ja saavutused:

Olen lõpetanud Tartu Ülikoolis psühholoogia magistrikraadi ja omandanud lisaks pere- ja paariterapeudi erialal lisapädevusi. Olen läbinud algkursused motiveerivas intervjueerimises, lahenduskeskses lühiteraapias, kognitiiv-käitumisteraapias ja skeemiteraapias. Lisaks olen PREP paarisuhte ja üksikisikute suhtekoolitaja ning olen läbinud pereteraapia väljaõppe.

Valdkonnad, kus saan aidata:

Minu kirg on töötada perede ja paaridega, et suhted pakuksid inimestele rõõmu ja rahulolu. Täiendan end pidevalt Imago ja EFT (Tunnetekeskse) paariteraapia suunal, et toetada peresid nende arengu väljakutsetes.

Varasem töökogemus, mis toetab tänast tööd:

Lisaks praegusele tööle psühholoogi ja pere- ning paariterapeudina olen olnud REP paarisuhte ja üksikisiku suhtekoolitaja, töötanud kroonilist haigust, diabeeti põdevate laste peredega ning õpetanud Tartu Ülikoolis hambaarstitudengitele psühholoogiat ja suhtlemisoskusi.

Kuidas leian elus tasakaalu?

Enda vaimse tervise hoidmisel pean oluliseks toetavaid suhteid pereringis, sõpruskonnas ja töökaaslaste hulgas. Need suhted aitavad mul säilitada vaimset tasakaalu ja heaolu.

Loe lähemalt psühholoogilise nõustamise kohta siin ja pereteraapiast siin või broneeri aeg.

TEENUSELE REGISTREERIMINE

Tartu teenustele on võimalik registreerida

Otepää teenustele on võimalik registreerida