fbpx

PSÜHHOLOOGILINE NÕUSTAMINE

MILLAL PÖÖRDUDA

Psühholoogiline nõustamine sobib igaühele, kes tunneb, et on midagi, mis häirib tema igapäevaelu, toimetulekut ja sotisaalseid suhteid.

Nõustamise eesmärk on parandada inimeste heaolu, leevendada pingeid, lahendada kriise ja probleeme, konflikte inimeste ja gruppide vahel; samuti edendada inimese iseseisvust probleemide lahendamisel. Nõustamiste eesmärk on psühholoogilise toimetuleku säilitamine ja/või parandamine.

Koostöös kliendi ja/või tema lähedastega selgitatakse välja probleemsed valdkonnad, arenguvajadused, olemasolevad ja vajalikud lisaressursid, analüüsitakse olukorda ning koostatakse edasine tegevuskava. Nõustamiste käigus õpetatakse ja harjutatakse toimetulekut toetavaid ja parandavaid võtteid. Vajadusel suunatakse teistele teenustele.

TOIMUMINE

Psühholoogiline nõustamine Tartus (Riia 22b-05) ja Otepääl (Pühajärve tee 1).

Nõustame vajadusel ka kaugnõustamisel telefoni ja Skype vms teel.

KESTUS

Nõustamise (nii individuaalse kui perenõustamise) kestus on 45-90 minutit.

Nõustamiskordade arv sõltub probleemi raskusest ja ulatusest. Mõnikord piisab ühest konsultatsioonist, vahel aga kujuneb nõustamise protsess kuudepikkusteks kohtumisteks.

HIND

Esmane vastuvõtt (kuni 45min) – 40 eurot

Korduv vastuvõtt (kuni 45min) – 35 eurot

Esmane vastuvõtt (kuni 90min) – 65 eurot

Korduv vastuvõtt (kuni 90min) – 60 eurot

Teenus on tasuta, kui täiskasvanu on suunatud Sotsiaalkindlustusameti poolt sotsiaalsele rehabilitatsioonile. /loe lähemalt/

Teenus on tasuta täiskasvanud tööealisele inimesele, keda on suunatud Töötukassa poolt tööalasele rehabilitatsioonile ja leitud on psühholoogi individuaalteenuse või psühholoogi pereteenuse vajalikkus. /loe lähemalt/


* Kui tühistate vastuvõtuaja vähem kui 24 tundi enne teenuse osutamiseks kokkulepitud aega või Te ei jõua vastuvõtule, on Varajase Kaasamise Keskusel õigus küsida mitteilmumise tasu vastavalt kehtivale hinnakirjale.

SPETSIALIST

Nõustamisi viivad läbi Katrin Veere, Kairit Piir ja Ada Urm.

VÕTA ÜHENDUST