fbpx

Kas mu laps ajab mind meelega hulluks?

Varajase Kaasamise Keskus kutsub osalema veebikoolitusel “Kas mu laps ajab mind meelega hulluks?”. Koolitus toimub 30.11.2020 kell 18:00-20:00  Zoomi keskkonnas. Loengut saab kuulata nii nutiseadme kui arvuti vahendusel. Aktiivseks osalemiseks on soovituslik mikrofoni kasutamise võimalus, kaamera ei ole vajalik.

Koolitusel räägime miks laps on kodus rahulik, aga lasteaias või koolis käitub pööraselt? Või vastupidi – miks on nii, et laps teeb õpetajatega koostööd, aga kodus hakkab vastu ja keeldub korralduste täitmisest? Kuidas keskenduda lahenduste otsimisele ja end vähem süüdi tunda?

Koolitaja on Varajase Kaasamise Keskuse tegevjuht ja koolitaja Liina Lokko, kes on kaasava hariduse teemadega tegelenud juba üle 18 aasta. Viimastel aastatel on Liina olulisemaks koolitusvaldkonnaks tõusnud laste eneseregulatsioonioskuste kujundamine ning käitumishäirete ennetamine ja leevendamine. Liinal on pedagoogiline haridus ja teadusmagistrikraad arstiteaduskonnast epidemioloogia erialalt, lisaks rohked enesetäiendused erinevatelt koolitustelt nii Eestist kui mujalt. Erilist tähelepanu pöörab ta oma töös varajase märkamise ja sekkumise põhimõtetele.

Koolitusele saab registreerida siit.

Koolituse hind on 20 eurot.