fbpx

Kas mu laps ajab mind meelega hulluks?

Varajase Kaasamise Keskus kutsub osalema veebikoolitusel “Kas mu laps ajab mind meelega hulluks?”. Koolitus toimub 19.august kell 13.00-15.00. Koolitus toimub  Zoomi keskkonnas. Loengut saab kuulata nii nutiseadme kui arvuti vahendusel. Aktiivseks osalemiseks on soovituslik mikrofoni kasutamise võimalus, kaamera ei ole vajalik.

Koolitusel räägime miks laps on kodus rahulik, aga lasteaias või koolis käitub pööraselt? Või vastupidi – miks on nii, et laps teeb õpetajatega koostööd, aga kodus hakkab vastu ja keeldub korralduste täitmisest? Kuidas keskenduda lahenduste otsimisele ja end vähem süüdi tunda?

Koolitaja on Varajase Kaasamise Keskuse tegevjuht ja koolitaja Liina Lokko, kes on kaasava hariduse teemadega tegelenud juba üle 18 aasta. Viimastel aastatel on Liina olulisemaks koolitusvaldkonnaks tõusnud laste eneseregulatsioonioskuste kujundamine ning käitumishäirete ennetamine ja leevendamine. Liinal on pedagoogiline haridus ja teadusmagistrikraad arstiteaduskonnast epidemioloogia erialalt, lisaks rohked enesetäiendused erinevatelt koolitustelt nii Eestist kui mujalt. Erilist tähelepanu pöörab ta oma töös varajase märkamise ja sekkumise põhimõtetele.

Registreeru siin: Kas mu laps ajab mind meelega hulluks?

Koolituse hind on 20 eurot. Lisaks koolitusele saab iga osaleja kaasa tasuta õppematerjalid!

Varajase Kaasamise Keskus Otepääl

Aadress: Pühajärve tee 1, Otepää

Varajase Kaasamise Kabinet Tartus

Aadress: Riia 22b-5, Tartu

E-mail: info@vkkeskus.ee
Telefon: (+372) 53 338 395