fbpx

Laura Vuks

Sotsiaaltöötaja

laura@vkkeskus.ee

58512542

Laura Vuks sotsiaaltöötaja

Tutvustus:

Minu empaatilisus ja sisemine maailmaparandaja juhivad mind töös, kus saan abivajajaid toetada. Töötan selle nimel, et ükski abivajaja ei jääks vajaliku abita. Mulle on oluline, et iga laps tunneb end olulisena.

Akadeemiline tee ja saavutused:

Olen omandanud tegevusjuhendaja kutse Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis ning bakalaureusekraadi infoühiskonna ja sotsiaalse heaolu alal Tartu Ülikoolist. Tegevusjuhendaja õppe ajal ja praktikatel mõistsin, et saan olla inimestele nende teekonnal tõeline toeks ja suunanäitajaks. Uudishimu viis mind süvendatult sotsiaaltöö olemusse Tartu Ülikoolis, et paremini mõista selle valdkonna nüansse.

Valdkonnad, kus saan aidata:

Minu erialane enesekindlus põhineb sügaval empaatial ja soovil olla abivajajatele toeks. Olen eriti kirglik sotsiaaltöö ja tegevusjuhendamise valdkondades, kus saan oma teadmisi ja oskusi rakendada, et muuta inimeste elu paremaks. Praktikate ajal omandatud teadmised ja kogemused erinevates sotsiaalvaldkonna asutustes on andnud mulle tugeva aluse, et mõista ja toetada inimesi just nendes valdkondades, kus nad kõige rohkem abi vajavad.

Varasem töökogemus, mis toetab tänast tööd:

Mitmetes asutustes läbitud praktikad on andnud mulle laialdased teadmised sotsiaalvaldkonnast, ühiskonnast ja psühholoogiast. Neid teadmisi rakendan igapäevaselt oma töös, et mõista ja toetada inimesi nende vajadustes ja väljakutsetes.

Kuidas leian elus tasakaalu?

Oma vaimse tervise hoidmiseks veedan palju aega oma lähedastega ja olen võimalikult palju vabas õhus. Aktiivne elustiil ja lähedastega koosolemine aitavad mul säilitada tasakaalu ja heaolu.

Loe lähemalt sotsiaaltöötaja teenuse kohta siin või broneeri aeg.

TEENUSELE REGISTREERIMINE

Tartu teenustele on võimalik registreerida

Otepää teenustele on võimalik registreerida