fbpx

Katre-Liis Treufeldt – sotsiaaltöötaja / Otepää rehabilitatsioonimeeskonna juht

Olen veendunud, et igaühel meist on õigus saavutada enda parim potentsiaal. Tänapäeva keerukas ühiskonnakorralduses ei ole aga kahjuks kõigil samasugust sotsiaalmajanduslikku, keskkondlikku või geneetilist stardiplatvormi. Olen õnnelik kui suudan oma teadmistega tuua lahendusi abivajavatele peredele ning lastele lähemale aidates seeläbi saavutada neil rõõmsamat ning rahuldust pakkuvamat elu.

Minu põhieriala Tartu Ülikoolis oli hoopis sotsioloogia ning selleni jõudsin läbi mind terve elu saatnud uudishimu erinevate sotsiaalsete gruppide toimimise ning iseloomu vastu. Usun, et teadmised ühsikonnateooriatest aitavad väga palju kaasa sotsiaaltöö tegemisel ning klientide erinevuste mõistmisel. Muuhulgas olen varasemalt töötanud ka lastekaitsespetsialistina, läbinud hulganisti koolitusi sotsiaaltöö, meeskonna juhtimise ning psühholoogia alal sh pereteraapia algkursuse.

Meeskonnatöös pean oluliseks iga spetsialisti siirast soovi tuua muutuseid oma klientide ellu. Usun, et erivajadustega töötama sobivad väga lihtsad, kuid hästi erilised inimesed. Olen väga uhke, et VKK-s töötavad just sellised ägedad inimesed.

Minu vaimse tervise vundamendi suur osa ja elurõõmu alus on minu abikaasa, kellega meil on neli imelist last. Minu suureks armastuseks on veel loomad- eriti hobused ja nende kasvatamise ning hooldamisega seotud tööd-tegemised.