fbpx

Katre Kuusk

Psühholoogi assistent

katrekuusk@vkkeskus.ee

Tutvustus:

Töötan sellel erialal, sest soovin olla toeks inimestele, kellele valmistab raskusi oma emotsioonide ja tunnetega toimetulek. Usun, et keegi ei peaks keerulises olukorras üksi jääma. Minu jaoks on suur rõõm ja au aidata inimestel oma elus edasi pürgida ja raskusi seljatada. Inimlikkust ja usaldusväärset kontakti loomist pean oma töös esmatähtsaks.

Akadeemiline tee ja saavutused:

Olen omandanud Tartu Ülikoolis psühholoogia bakalaureusekraadi ning Tallinna Ülikoolis looma-inimese interaktsioonide mikrokraadi. Minu jaoks on oluline professionaalsus ja teaduspõhisus. Usun, et laiapõhjalised psühholoogilised teadmised annavad parema võimaluse abistada inimesi just viisil, mis neile kõige paremini sobib, seepärast täiendan ennast pidevalt psühholoogia valdkonnas.

Valdkonnad, kus saan aidata:

Laiapõhised psühholoogialased teadmised ning huvi looma-inimese interaktsioonide vastu annavad mulle parema võimaluse abistada inimesi viisil, mis just neile kõige paremini sobib. Eriti südamelähedane on mulle loomade roll inimese heaolu parandamisel. Täiendan end pidevalt, et mõista inimeste ja loomade vahelisi suhteid sügavamalt ja kasutada seda teadmist oma klientide abistamiseks.

Varasem töökogemus, mis toetab tänast tööd:

Olen varasemalt töötanud välismaal vabatahtlikuna lastega laagri raames. See kogemus on aidanud mul mõista erinevaid kultuure ja inimeste vajadusi ning kohandada oma lähenemist vastavalt.

Kuidas leian elus tasakaalu?

Enda vaimse ja füüsilise heaolu säilitamiseks püüan hoida töö ja vaba aja tasakaalus ning veeta aega nende inimeste ja loomadega, kes mul silma särama panevad.

Loe lähemalt laste psühholoogist siin või broneeri aeg.

TEENUSELE REGISTREERIMINE

Tartu teenustele on võimalik registreerida

Otepää teenustele on võimalik registreerida