fbpx

Carina Aria – logopeed / eripedagoog

Olen logopeed, kuna antud valdkond on minu jaoks äärmiselt köitev! Igapäevane töö pakub uusi avastusi ja küsimusi, mis panevad otsima lahendusi ja võimalusi! Logopeedi amet võimaldab töötada erivanustes inimestega, kelle pöördumise põhjused on väga erinevad, mistõttu töö ei saa muutuda rutiiniks ning pakub pidevalt võimalusi enesearenguks.

Magistriõpingute jooksul läbitud praktikates puutusin kokku erinevate inimeste ja probleemidega, mistõttu oli võimalus õpitud teoreetilisi teadmisi rakendada ning veenduda, kui paeluv logopeedia minu jaoks on! Usun, et lisaks akadeemilistele teadmistele ning tõenduspõhiste teraapiavõtete kasutamisele igapäevatöös, on oluline roll ka empaatial ja intuitsioonil. Logopeedina pean oluliseks individuaalset lähenemist ning sõbraliku suhte saavutamist iga kliendiga. Teraapias üritan lastele väljakutseid pakkuda läbi mänguliste tegevuste, mis muudab koostegevuse lõbusamaks! Oskuste harjutamisel ja kinnistamisel on minu jaoks oluline koostöö lapsevanematega, kellel on tähtis roll oma lapse kõne arendamisel.

Vaimset värskust aitab töö kõrvalt hoida minu neljajalgne sõber Hazel, kellega koos avastan mõnusaid looduskauneid kohti, läbin matkaradu ning vabastan oma mõtteid.

Olen õnnelik, et mul on võimalus panustada inimeste kommunikatsioonivõime taastamisse! Tahan pingutada nii, et tulemused väärt oleksid ning inimestel naeratus näol!