Koolitused, kovisioon, nõustamine

Kovisioon

Kovisiooni eesmärk on õppida kaaslastelt ning leida üheskoos lahendusi juhtumitele, kus oma teadmised ja kogemused jäävad väheseks.
Kovisiooni grupp töötab konkreetsete juhtumitega, iga grupiliige soovib ja püüab kaasa aidata juhtumi lahendamisele.

Kovisiooni käigus tegeletakse ühe osaleja juhtumiga. Grupp aitab kaasa mõelda võimalikele lahendustele, kasutades oma varasemat kogemust. Sageli veab arutelu üks grupi liikmetest, kes tunneb kovisiooni metoodikat. Oma meeskonnas otsustanud, et meie kovisiooni gruppide läbiviijateks on oma ala spetsialistid, kellel on läbitud vastavasisuline koolitus ja kellel on praktiline kogemus kovisioonide ja/või supervisioonide läbiviimisel.

Kovisioonide toimumise aeg

Alustame tugiisikute kovisioonidega oktoobris. Ühte gruppi mahub 10-12 huvilist. Toimumisaeg on 14:00-17:00. Registreerimine allolevate linkide kaudu või telefonil 58876144.
Kovisioonid Tartus:
Kovisioonid Otepääl:

Info ja registreerumine

Kovisioonile saab registreeruda vaid meili teel. Täpsema ajakava ja toimumise kohtade kohta saab lisainfot vastavalt piirkonnale:
Võrumaa tugiisikud/lapsehoidjad vorutugiteenused@gmail.com,
Valgamaa tugiisikud/lapsehoidjad valgatugiteenused@gmail.com
​Põlvamaa tugiisikud/lapsehoidjad polvatugiteenused@gmail.com

Kellele?

Kõik tugiisikud ja lapsehoidjad, kellel on töö- või käsundusleping Varajase Kaasamise Keskusega saavad osaleda kovisiooni gruppides tasuta. Koostööpartneritel on võimalus teenus meilt sisse osta või saata oma töötajad meie gruppidesse.

Kui sageli?

Kovisiooni kestvus on 3 tundi, kovisiooni grupid toimuvad vähemalt kord kuus. Igal lapsehoidjal ja/või tugiisikul on kohustus osaleda vähemalt 1x poolaastas.

Toimumisajad

Lisainfo ja registreerimine tugiisik1@gmail.com ja 58876144

Varajase Kaasamise Keskus OÜ

Aadress: Pühajärve tee 1, Otepää
Teenustele on võimalik registreerida E-R 8:00-16:30

Võta ühendust

E-mail: info@vkkeskus.ee
Telefon: (+372) 53 338 395

© 2019 Varajase Kaasamise Keskus OÜ