fbpx

Varajase Kaasamise Keskus pakub koolitusi lapsevanematele, lasteaiaõpetajatele, õpetajatele, tugiisikutele, lastega töötavatele spetsialistidele.

Koolituste eesmärk on haridusasutuste, õpetajate, lapsevanemate ja teiste lastega töötavate spetsialistide toetamine laste eneseregulatsioonioskuste kujundamisel ja käitumishäirete ennetamisel või leevendamisel.

Varajase Kaasamise Keskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Lisainfo: Tööta ja õpi!

Koolituskalender

21.10.20 “Kas paneme “paha lapse” nurka?” koolitusel räägitakse väikelapse keerulise käitumise tagamaadest. Mis on eakohane ja mis mitte? Kuidas sekkuda, kui laps hammustab või lööb? Kas kasvatame enesekindlat ja eneseteadlikku last või kogemata hoopis tema häbi- ja süütunnet?

23.10.20 “Eneseregulatsioonioskuste kujundamine lasteaias” koolitusel jagame mõtteid ja nippe mida teha, et keskkonda lapsele turvalisemaks muuta. Millised tõenduspõhised abivahendid õpetajat aitaksid? KOOLITUSGRUPP ON TÄITUNUD!

29.10.20 “Appi, mu rühmas on keerulise käitumisega laps!” koolitusel arutatakse, mida teha ja kuidas aidata last, kelle käitumine eristub oluliselt teistest lastest? Kuidas teha vahet madalatel eneseregulatsioonioskustel, kohanemisraskustel ja psüühikahäirel? Mis on üldse eakohane ja mis kõrvalekalle?

06.11.20 “Eneseregulatsioonioskuste kujundamine lasteaias” koolitusel jagame mõtteid ja nippe mida teha, et keskkonda lapsele turvalisemaks muuta. Millised tõenduspõhised abivahendid õpetajat aitaksid?

Koolituste lisainfo ja registreerimine siit.